Przez wrota Kanału Elbląskiego – 16,5 km

Na tej wyprawie kajakowej traficie od razu na głęboką wodę. Ale bez obaw, chodzi jedynie o najgłębsze miejsce na Jezioraku – Zatokę Kraga. Do tego płyniecie przecież kajakiem.

Trasa wyprawy rozpoczyna się na Jezioraku – na początku Zatoki Kraga. Prowadzi przez Jezioro Dauby, na którym trzeba odnaleźć ukryte w zieleni wejście do Kanału Iławskiego. Kanałem tym popłyniecie aż do Miłomłyna, po drodze spoglądając z góry na Jezioro Karnickie. Będziecie wypatrywać zimorodków i innych ptaków. Zobaczycie zapomniane mosty i uśpione wrota bezpieczeństwa gotowe do ochrony południowej części Kanału Elbląskiego.

Przed wyprawą spotykamy się na Przystani na Wyspie w Miłomłynie. Stąd wyruszycie razem z kajakami na początek trasy Waszej wyprawy.

Już dziś zarezerwuj termin

Zbierz grupę i ruszaj na wyprawę!
Share on facebook
Udostępnij

Cena zawiera:

  • Cena za 1 osobę 80 zł

Poznaj również inne nasze propozycje

Krótka trasa doskonała na spływ kajakowy z dziećmi

Szmaragd Zatoki Zielonej – 6,5 km

Propozycja jednodniowego spływu kajakowego Kanałem Elbląskim. Przedstawiamy krótką trasę kajakową, którą można połączyć z plażowaniem i atrakcjami dla dzieci. W sam raz na rodzinny kajakowy spacer.

Bogactwo zieleni na wiosennym spływie Korbajną

Wiosenna Korbajna – 11 km

Na wiosnę proponujemy jednodniową wyprawę wśród zieleni- spływ Korbajną. Korbajna to niewielka rzeka płynąca od Jeziora Jaśkowskiego i wpadająca do Kanału Elbląskiego między Śluzą Miłomłyn a

W zieloności Kanału Elbląskiego

Jeziora i śluzy – 37,2 km (18,5 km + 18,7 km)

Zapraszamy na szlak kajakowy prowadzący wodami przepięknych jezior i Kanału Elbląskiego. Jezioro Szeląg Wielki zachwycające swoją piękną szmaragdową tonią, jezioro Pauzeńskie oraz rozległe jezioro Drwęckie. Na