Przez wrota Kanału Elbląskiego (krótsza wersja) – 12,7 km

Ta trasa to krótszy i łatwiejszy wariant trasy Przez wrota Kanału Elbląskiego. Rozkołysane głębiny Jezioraka zostawimy za plecami, a wyprawę rozpoczynamy na końcu Zatoki Kraga, na krótkim odcinku kanału łączącym Jeziorak z jeziorem Dauby.

Po wypłynięciu na jezioro trzeba wytężać wzrok, by odnaleźć schowane w zieleni wejście do Kanału Iławskiego, który będzie Wam towarzyszył przez dalszą część wyprawy. Po drodze będziecie mieli okazję spojrzeć z góry na Jezioro Karnickie oraz spotkacie ciekawe gatunki ptaków i innych zwierząt zamieszkujących brzegi kanału. Przepłyniecie przez wrota bezpieczeństwa chroniące południową część Kanału Elbląskiego i przepłyniecie obok największej śluzy na całym Kanale. Celem Waszej wyprawy będzie Przystań na Wyspie w Miłomłynie.

Przed wyprawą spotykamy się na Przystani na Wyspie w Miłomłynie. Stąd wyruszycie razem z kajakami na początek trasy Waszej wyprawy.

Już dziś zarezerwuj termin

Zbierz grupę i ruszaj na wyprawę!
Share on facebook
Udostępnij

Cena zawiera:

  • Cena za 1 osobę 70 zł

Poznaj również inne nasze propozycje

Krótka trasa doskonała na spływ kajakowy z dziećmi

Szmaragd Zatoki Zielonej – 6,5 km

Propozycja jednodniowego spływu kajakowego Kanałem Elbląskim. Przedstawiamy krótką trasę kajakową, którą można połączyć z plażowaniem i atrakcjami dla dzieci. W sam raz na rodzinny kajakowy spacer.

Bogactwo zieleni na wiosennym spływie Korbajną

Wiosenna Korbajna – 11 km

Na wiosnę proponujemy jednodniową wyprawę wśród zieleni- spływ Korbajną. Korbajna to niewielka rzeka płynąca od Jeziora Jaśkowskiego i wpadająca do Kanału Elbląskiego między Śluzą Miłomłyn a

W zieloności Kanału Elbląskiego

Jeziora i śluzy – 37,2 km (18,5 km + 18,7 km)

Zapraszamy na szlak kajakowy prowadzący wodami przepięknych jezior i Kanału Elbląskiego. Jezioro Szeląg Wielki zachwycające swoją piękną szmaragdową tonią, jezioro Pauzeńskie oraz rozległe jezioro Drwęckie. Na